AUTOMAT DO ODSZYWANIA ZAPROGRAMOWANEGO WZORU JACK JK-1906B

Elektronicznie sterowany, w pełni programowalny automat do odszywania zaprogramowanego wzoru w polu szycia 60 x 40 mm, wyposażony w silnik servo wbudowany w głowicę maszyny (Direct Drive) oraz silniki krokowe. Stosowany do wielokrotnego wykonywania powtarzalnego wzoru, jak naszywanie etykiet ,odszywanie zamocowań , ozdobnych przeszyć, doszywanie uchwytów czy klamer. Maszyna wyposażona jest w zewnętrzną ramkę oraz wewnętrzną stopkę dociskową zapewniającą idealne trzymanie odszywanych elementów.
Automat posiada udoskonalony system smarowania – olej w zamkniętym obiegu, doprowadzony tylko do mechanizmu chwytacza. Rozwiązanie to gwarantuje brak wycieków oleju powodujących plamienie materiału.
Programowanie wszystkich wzorów i funkcji odbywa się na czytelnym panelu sterującym z graficznym wyświetlaczem, będącym standardowym wyposażeniem maszyny. W pamięci maszyny zapisanych jest 100 wzorów przeszyć z możliwością skalowania ściegów. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zapisania swoich własnych wzorów.
Parametry techniczne:
– prędkość szycia do 2700 ściegów/min
– wysokość podnoszenia stopki: 13 mm