Nóż taśmowy DY-900A

DY-900 jest bardzo wydajnym i wygodnym urządzeniem do stosowania w różnego rodzaju szwalniach wyposażonych we własną krojownię.

W wyposażeniu krajarki znajdują się: taśma tnąca, precyzyjna ostrzałka, sygnalizacja świetlna pracy krajarki, zapasowe taśmy i ostrzałki oraz narzędzia do obsługi urządzenia. Krajarkę można łatwo przemieszczać w obrębie sali dzięki czterem obrotowym kołom jezdnym. Podczas krojenia urządzenie blokuje się na sześciu amortyzatorach gumowych.

Bardzo sztywna, nowoczesna konstrukcja krajarki z aluminiowymi kołami napędowymi pokrytymi poliuretanem zapewnia bardzo cichą i stabilną pracę taśmy tnącej. Cięcie i przesuwanie wysokich nakładów różnego rodzaju tkanin ułatwia nadmuch standardowo montowany w blacie krajarki.

Do krojenia dzianin, tkanin, ocieplin, materiałów powlekanych i klejonych można stosować taśmy tnące o szerokości 10-12 mm i taśmy falowane. Łatwy montaż i regulacja napięcia taśmy umożliwia szybką wymianę narzędzia tnącego odpowiedniego do ciętego nakładu.

Krajarka posiada niezbędne wyposażenie gwarantujące prawidłową pracę i bezpieczną obsługę podczas krojenia, między innymi precyzyjny układ podnoszenia i opuszczania stopki, znajdujący się poza obszarem pracującej taśmy.

Grubość nakładu:
185 mm
Prędkość taśmy:
14 m/s (bez regulatora
Moc silnika głównego:
1100W,